Forum ..:: Sieć Bizon Polski Hub ::.. Strona Główna ..:: Sieć Bizon Polski Hub ::..
Najlepsze MiedzyNarodowe Huby Dc++

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

> Pomoc <

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ..:: Sieć Bizon Polski Hub ::.. Strona Główna -> ..:: Wiedza o DC++ ::..
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szurik
Site Admin

PostWysłany: Czwartek,15 Luty, 2007 01:26    Temat postu: > Pomoc < Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy związanej z hubami proszę pisać a pomożemy
AndrzejKu

PostWysłany: Sobota,16 Czerwiec, 2007 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak się zarejestrować. Czytałem o tym na stronce ale nie mam takiej opcji jak REGISTRATION Mam strongdc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szurik
Site Admin

PostWysłany: Niedziela,17 Czerwiec, 2007 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj wchodzisz na huba jako #[Reg]AndrzejKu i wpisujesz "+regme hasło" i później w ulubionych hubach wpisujesz hasło
Nataaliyah

PostWysłany: Czwartek,21 Czerwiec, 2007 04:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szuriku Ty jeden, tak sie tlumaczy komus, kto cos tam wie... :p
AndrzejKu ja Ci wytlumacze tak na chlopski rozum, tez kiedys weszlam 1 raz i niczego nie trybilam. Tak to juz jest... wiec tak:)
Przede wszystkim w glownym oknie huba (main chat) wpisujesz, bez spacji na poczatku: /fav (dodasz hub do ulubionych:)
Nastepnie wpisujesz, rowniez bez spacji: +regme (haslo) wyglada to przykladowo tak: +regme andrzej01 Teraz zostaja ustawienia... Wchodzisz w ulubione huby, (w programie w ikonkach na gorze zolta gwiazdka) szukasz tam hub Bizon, klikasz na niego prawym przyciskiem myszki i wybierasz wlasciwosci. Otworzy Ci sie okienko. W polu nick wpisujesz --> #[Reg]AndrzejKu w polu haslo wpisujesz --> andrzej01 nastepnie OK. Rozlacz sie z hubem i polacz ponownie i gotowe Smile Oczywiscie haslo podalam przykladowe.
Zycze powodzonka, na pewno sie uda i rzecz jasna wysokich transferow Smile
Byc moze kolega juz po rejestracji, nie wiem, anyway niech bedzie i dla innych;)
Pozdrawiam o 05:25
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
West

PostWysłany: Niedziela,24 Czerwiec, 2007 05:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nooo:P
To sie nazywa fachowa pomoc:P
siNister

PostWysłany: Sobota,08 Grudzień, 2007 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam taki oto problem

[21:31:17] *** Connecting to bizon-dc.pl:1111...
[21:31:17] *** Connected

i nic się nie dzieje WTF?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PiotraS
Site Admin

PostWysłany: Środa,12 Grudzień, 2007 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problemy z serwerem, za pare dni powinno byc ok Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ..:: Sieć Bizon Polski Hub ::.. Strona Główna -> ..:: Wiedza o DC++ ::.. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: