Forum ..:: Sie─ç Bizon Polski Hub ::.. Strona G│ˇwna ..:: Sie─ç Bizon Polski Hub ::..
Najlepsze MiedzyNarodowe Huby Dc++

ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci  |  FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Do dupy z t─ů rejestracj─ů

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ..:: Sie─ç Bizon Polski Hub ::.. Strona G│ˇwna -> ..:: Bany/Unbany ::..
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
fuckoff

Do│▒czy│: 31 Maj 2007

PostWys│any: Czwartek,31 Maj, 2007 21:34    Temat postu: Do dupy z t─ů rejestracj─ů Odpowiedz z cytatem

>> Jestes zbanowany na "Bizon 2 Polski Hub" za przewinienie ....
>> You Are banned on "Bizon 2 Polski Hub" for offence ....
it you in aim unbanned were copy was this what it shows how you join (nick end reason!!)
Remaining: 6days 23hours
Nick: &[Sz]justbiel

Cz┼éowiek jest set razy dziennie namawiany do rejestracji bo wszystko jest dla naszego dobra czyli u┼╝ytkownik├│w. Po┼Ťwi─Öci┼éem kiedy┼Ť kilka dni aby sie zarejestrowa─ç na wszystkich interesuj─ůcych mnie hubach bo to jak zachwalali admini same korzy┼Ťci.
Jak narazie to widz─Ö niez┼ée g├│wno a nie korzy┼Ťci. Co kilka dni dostaje info z r├│┼╝nych hub├│w, ┼╝e jestem zbanowany za login. Dlaczego ? Bo hub zmieni┼é w┼éa┼Ťciciela, bo kilka hub├│w si─Ö po┼é─ůczy┼éo i trzeba sie przerejestrowa─ç, bo zmieni┼é sie adres, bo kto┼Ť mia┼é inn─ů koncepcj─Ö na przedrostek przed loginem i trzeba to zmieni─ç. Zamiast korzysta─ç z proponowanych wcze┼Ťniej udogodnie┼ä to jak na razie ci─ůgle jakies problemy. I trafi┼éo r├│wnie┼╝ na ten hub. W zwi─ůzku z powy┼╝szym prosze mnie wyrejestrowa─ç z listy u┼╝ytkownik├│w. Wracam do korzystania z loginu og├│lnego. Przynajmniej wtedy nie b─Öd─Ö mia┼é ┼╝adnych problem├│w z regulaminem i moim loginem.

Z powa┼╝aniem

Darek G.
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ..:: Sie─ç Bizon Polski Hub ::.. Strona G│ˇwna -> ..:: Bany/Unbany ::.. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach